TÜRKÇE - Tecnopaisajes Consultores. Paisajismo, Inteririorismo, Golf Services & International Golf Busisines

Buscar
Vaya al Contenido

Menu Principal:

TÜRKÇE

Firmamiz TECNOPAISAJES CONSULTORES, Turizm, Peyzaj Tasarimi, Yasam Alanlari, Iç - Dis Mekan Tasarimi ve Çevre Düzenleme konularinda profesyonel hizmet vermektedir. 1993'den beri, 175'den fazla Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya'da gerek özel, gerekse yerel turistik alanlarin; golf sahalari, binicilik alanlari, lüks yasam merkezleri, tematik parklar, eglence parklari ve halka açik yasam alanlari gibi çesitli projelere imza atmistir.

Firmamiz dizaynlarinda ''sürdürülebilirlik'' temasini kendine hedef alarak bu alanda öncülük etmektedir. Sürdürülebilirlik bizim için :

  • Yenilenebilir enerjilerin kullanilmasini (rüzgar, günes, hidrolik).

  • Çevreye uyum saglayan bahce düzenlemeleri (bitki örtüsü, renkler, yapisi ve formunu koruma)

  • Su gereksinimi az olan, az bakim gerektiren ve maliyeti düsük projeler üretmek.


Uzman Faaliyet Alanlarimiz:

  • Her türlü otel, lüks konut, golf alanlari ve binicilik sahalari için proje olusturma.

  • Her türlü turistik alanlar için yapilacak projelerde danismanlik ve finansal destek saglama.

  • Bahçe düzenleme, iç mekan tasarimi ve model yartama.


Firmamiz TECNOPAISAJES CONSULTORES uluslararasi GOLF GROUP ile birlikte birçok basarili projeye imza atmaktadir. Kuzey Amerikali Forrest Richardson'un dizaynini yaptigi Amerika, Meksika, Isveç ve Bulgaristan'da 75'den fazla projesi bulunmaktadir. Amerikan Golf Tasarimcilar Dernegi Yönetim Kurulu üyesi ve çok sayida kitap ve profesyonel dergilerde makaleler yazmaktadir.

''Firmamizin öncelikli hedefi, çalistigimiz mekanlarda sürdürülebilirligin devamini saglamak, yasam kalitesini, sosyal kosullari daha kaliteli hale getirmek ve yerlesik ekonomiye katki saglayabilmek firmamizin temel hedeflerindendir.'' (Sirket Kurucusu Jesús de Vicente ).

''Ayni zamanda sizlere güncel olarak hayata geçirmeye basladigimiz devlet tarafindan desteklenen, yerel üyeleri olan çesitli uluslararasi turistik projelerimize sizleri, gerek yatirimci, gerek finansal ve teknolojik destek saglamaya davet etmek istiyoruz. Ispanya'da, Amerika'da (Meksika, Kosta Rika, Arjantin, Brezilya, Küba), Afrika'da (Zimbabve, Mozambik ve Senegal' deki projelerimiz, resmi olarak devlet tarafindan desteklenmektedir. Fas ve Gana'da ki projelerimiz ise özel sirketlerin destegi ile yürütülmektedir.) Orta Dogu'da, Abu Dabi ve Suudi Arabistanda çesitli uluslararasi turistik projeler gelistiriyoruz.Bu projelerimizden herhangi birine katilmak için lütfen daha detayli bilgi istemekten çekinmeyiniz.''

Iletisim adresimiz: turkey@tecnopaisajesconsultores.net

Saygilar,

Jesus de Vicente

Genel Müdür
+34696428231


 
Copyright 2016. All rights reserved.
Regreso al contenido | Regreso al menu principal ranktrackr.net